23 Nisan 2015 Perşembe

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun

Günaydın! Bugün çoğumuz içimizde bir kıpırtıyla uyandık. Bugün ulusal egemenliğimizin ilan edildiği; Büyük Millet Meclisi'nin kurulmasıyla Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı bir gün.

Atamız'ın çocuk sevgisi hepimizin malumu... O, geleceğimiz olan çocuklarımıza verdiği değeri, bu güzel günü onlara armağan ederek göstermiştir. Tüm dünyada çocuklara ait ilk bayram olma özelliği taşıyan bu gün kutlu olsun. Bir kez daha buradan Atamız'a minnettarlığımızı bildiriyoruz. Ruhun şad olsun Atam...2 yorum:

  1. Beyaz sardunya....ilk önce 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramınız kutlu olsun.atamızın ruhu şad olsun,nurlar içinde yatsın.O içimizde hep yaşayacak...arkadaşım... kandilinizide kutlarım.mübarek üç aylara girdik..hayırlara vesile olsun.buğün bizim buralarda kar çok güzel yağdı..mevsimler çok şaşırtı bu sene....ankara'ya kar yağmıştır.mutlaka....sevgiler emel.

    YanıtlayınSil
  2. Amin Emel Hanım. Sizin de kandiliniz kutlu olsun. Kar dün bir ara atıştırdı. Bu sabah da yağmış ama biz göremedik. Siz hangi şehirdesiniz? O kadar kar yağdığına göre merak ettim. Gerçekten mevsimler şaşırdı. Dünyanın dengesini bozduk iyice. Sesinizi duymak güzel sevgiler...

    YanıtlayınSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Görüşleriniz Benim İçin Değerlidir!

Zaman ayırıp, yorum yaptığınız için teşekkür ederim. Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir. Reklam ve hakaret içeren yorumları yayınlamıyorum. Düşüncelerinizi bekliyorum...